Katalog mebli

Naszymi partnerami handlowymi są od lat sprawdzone polskie firmy o uznanej marce w kraju. Należą do nich najwięksi Polscy producenci mebli, niekwestionowani liderzy na rynku. Współpracujemy także z mniejszymi przedsiębiorstwami, których meble zdobywają coraz większą popularność i zaufanie klientów, nie ustępując jakością ich większym konkurentom.

Fabryki położone są niemal w całej Polsce, od Mazur i Warmii poprzez wybrzeże, Polskę centralną, Śląsk, aż po wschodni region kraju.

Zapraszamy na strony internetowe naszych głównych dostawców i do zapoznania się
z ich bogatą ofertą meblową dostępną w naszych salonach.MEBLE

Jeżeli interesuje Państwa zakup meblościanki, mebli systemowych min. regłów, witryn, szaf, komód, biurek zapraszamy poniżej do odwiedznia stron producentów, których ofertę mamy w bieżącej sprzedaży.


 


MEBLE WYPOCZYNKOWE

Jeśli szukacie Państwo dla siebie interesujących mebli wypoczynkowych zapraszamy od przejrzenia oferty producentów mebli tapicerowanych, dostępnych w naszym salonie.
Jeśli szukacie Państwo dla siebie interesujących mebli wypoczynkowych zapraszamy od przejrzenia oferty producentów mebli tapicerowanych, dostępnych w naszym salonie.
 


MATERACE
Jeśli myślicie Państwo o wygodnym spaniu, zapraszamy do strefy ludzi dobrze wyspanych - oferta wygodnych materacy.

STOŁY, KRZESŁA, ŁAWY i STOLIKI
Jako uzupełnienie udanych zakupów przedstawiamy ofertę stołów, krzeseł, szklanych stolików i ław.Staramy się dobierać tak naszych kontrahentów, aby zadowolenie naszych klientów było także i dla nich najwyższą wartością. Ponadto współpracujemy z firmami obsługującymi sprzedaż ratalną.

Należą do nich:

sprzedaż ratalnaDodatkowe informacje:

  
MANHATTAN-MEBLE
Wszelkie prawa zastrzeżone